Doomtrooper, Pražská liga 2010

Aktuality

27.11.2010
Doplnění konečných výsledků
Letošní ročník Doomtrooper Pražské ligy je zdárně za námi. Na web jsem proto doplnil konečné výsledky letošního ročníku. Navíc jsem k výsledkům připojil i výčet několika ligových zajímavostí.
21.11.2010
Doplnění výsledků
Na web jsem doplnil výsledky odehraných zápasů z minulého čtvrtka (Kyrys vs. Roman, Herbertwest vs. Zack).
14.11.2010
Doplnění výsledků
Na web jsem doplnil výsledky odehraných zápasů z minulého týdne.
7.11.2010
Doplnění výsledků
Na web jsem doplnil čtvrteční výsledky odehraných zápasů. Pomalu ale jistě se blížíme do finále :-)
24.10.2010
Doplnění výsledků
Na web jsem doplnil čtvrteční výsledky odehraných zápasů.

Doomtrooper Pražská liga 2010

Vítejte všichni fanoušci Doomtrooperu!

Po lehké zimní přestávce se opět začalo vesele diskutovat na fóru a Doomtrooper se začal opět aktivně hrát v Černém rytíři i mimo něj. Uzrál tedy čas, abychom přešli od tréninku do ostrých bojů, a zahájili další ročník Pražské ligy Doomtrooperu!

Z diskuze vyplynul letošní herní formát ligy a tím jsou Kmenové války. Letos se tedy přesuneme Doomtrooper z Korporačních válek, které probíhaly po celé Sluneční soustavě, do válek kmenových, které budou probíhal na jednu jediné planetě, dříve známé jako Země, dnes již jen jako Ztracený ráj, a mezi její čtyři hlavní kmeny - Luterány, Templáře, Rasputince a Půlměsíc.

Minulý ročník Pražské ligy Doomtrooperu byl ve znamení vyrovnaných her, administračních balíčků a karty Přeškolení. Opět na základě proběhlé diskuze se pravidla pro tento formát Doomtrooperu lehce upravila (přečtěte si tedy pozorně sekci Pravidla). Jednou ze změn je i zakázání již zmíněné karty Přeškolení.

Troufám si tvrdit, že hry budou ještě vyrovnanější, a máme se tak, jako příznivci Doomtrooperu, opět na co těšit. O boj rozhodně nebude nouze... administrační balíčky možná nebudou to pravé... no nechme se však překvapit. Jak někdo trefně poznamenal na fóru, když dva postaví totéž, nemusí to být ve finále totéž

Oficiální zahájení Pražské ligy Doomtrooperu 2010

  • 4.3.2010 (čtvrtek) v 18.00
  • Herna Černý rytíř (adresa: Za Poříčskou branou 21, Praha 8)
  • Proběhne registrace, zaplacení startovného (Kč 100,--), a odehrají se první ligové zápasy

Pokud máte zájem se Pražské ligy Doomtrooperu 2010 zůčastnit, a nemůžete se dostavit na registraci, tak kontaktujte hlavního organizátora, kterým je Zack (e-mail: z.fosfor[zavinac]seznam.cz), a domluvte se s ním.

Slavnostní ukonční Pražské ligy Doomtrooperu 2010

  • 25.11.2010
  • Herna Černý rytíř (adresa: Za Poříčskou branou 21, Praha 8)
  • Proběhne vyhlášení vítěžů a závěrečný ceremoniál