Logo Pražská liga

Pravidla

Aktuality

7.12.2009
Uzavření ligy
Doplnil jsem na web konečné výsledky ligy, report a fotografie.
21.11.2009
Doplnění výsledků
Doplnil jsem na web výsledky z tohoto týdne.
14.11.2009
Doplnění výsledků
Doplnil jsem na web výsledky a report, včetně medialonku dalšího hráče, z tohoto i minulého týdne.
3.11.2009
Doplnění výsledků
Doplnil jsem na web výsledky a report, včetně medialonku dalšího hráče, z minulého týdne.
 

Soutěžní pravidla pro Doomtrooper Pražskou ligu 2009

Pravidla

Všeobecná pravidla hry Doomtrooper doplněná o další zde uvedená pravidla upravující a doplňující pravidla pro aktuální formát - KORPORAČNÍ VÁLKY. Tyto doplňující pravidla najdete buď v jednotlivých záložkách této sekce, nebo si je můžete stáhnout ve formátu doc dole na této stránce v části Ke stažení.

Průběh Ligy

Herní srazy (dále jen “srazy“) se konají v předem stanovené termíny a časy a jsou tak hlavním prostorem ve kterém se odehrávají jednotlivé zápasy/hry do Ligy. Nicméně v dnešní hektické době je čas velmi drahocenný a proto je možné hrát zápasy/hry do Ligy také kdykoliv mimo stanovené srazy. Stačí pouze následně informovat organizátora o výsledku zápasu.

Systém soutěže

Hraje se systémem každý s každým 2 hry (tj. jeden zápas) každá hra na 40 VB. Možné výsledky jsou tedy: 2:0, 1:1, 0:2 a za každou vyhranou hru se do tabulky připočte 1 bod. Z jednoho zápasu je tedy možné získat 2, 1, nebo 0 bodů.

Vítězem Ligy se pak stane ten hráč, který bude mít po odehrání všech zápasů všemi účastníky nejvíce bodů. V případě rovnosti bodů odehrají hráči se stejným počtem bodů rozhodující třetí hru o rozdílový bod.

Korporace je možné v průběhu soutěže libovolně měnit. Pouze jednotlivé zápasy (obě 2 hry) je třeba odehrát vždy jen s jednou Korporací. Např.: Franta (balíček Kybertronik) odehraje první hru s Tondou (balíček Mishima), tzn.: druhou hru musí hrát Franta s balíčkem Kybertroniku a Tonda s balíčkem Mishimy.

Stejně jako v minulé lize platí

Na každý sraz je třeba mít připravený hrací balíček, který není možné v průběhu srazu měnit! Pouze před druhou hrou lze pouze upravit pomocí karet ze SIDEBOARDu. (Tedy vyměnit libovolný počet karet z balíčku za stejný počet karet ze Sideboardu.)

Časový rozvrh/rozpis Herních srazů

Soutěž bude probíhat ve dvou obdobích a sice jaro/podzim v kalendářním roce 2009. Předešlé zkušenosti hovoří jasně: zimní a letní měsíce nejsou z logických důvodů hraní Doomtrooperu vůbec nakloněny.

Oficiální termíny

Oficiální termíny najdete v sekci Termíny

Mimořádné události

  • Odstoupení ze soutěže na vlastní žádost: v případě, že se hráč rozhodne v průběhu Ligy odstoupit z jakýchkoliv důvodů, měl by ze slušnosti oznámit tuto skutečnost organizátorovi pomocí všeobecně užívaných komunikačních prostředků.
  • Vyřazení ze soutěže: v případě, že se hráč přestane účastnit srazů a přestane komunikovat s ostatními hráči a organizátorem, bude ze soutěže vyloučen.

V obou výše popsaných případech hráč přichází o zaplacené startovné a všechny hry, které odehrál budou anulovány (tzn.: tabulka bude upravena do podoby, jako kdyby soutěž vůbec nehrál).

Ceny za umístění

Poháry za celkově 1., 2 . a 3. místo + hmotné ceny pro všechny účastníky dle konečného umístění.

Ke stažení:

 
Vytvořil: padlar, 2009
Kontakty   |    Mapa stránek