Jednorázové turnaje
v Doomtrooperu

Boosterdraft Praha

 
  • Datum konání: 23.7.2011 od 12:00
  • Místo konání: herna Outpost (Kroftova 8, Praha 5 - Smíchov)
  • Startovné: 150 Kč

Použité sady

  • Base Set – 1x booster (15 karet)
  • Inquisition – 2x booster (16 karet)
  • Mortificator – 2x booster (16 karet)
  • Paradise Lost – 1x booster (15 karet)

Celkem tak bude 62 karet na sestavení balíčku. Bude se hrát tradičně s balíčky, které musí obsahovat minimálně 40 karet. Karty jsou v různých jazykových mutacích, překlady všech edic budou zajištěny, na kartách platí text CZ verze. Všechny karty jsou povoleny a žádné karty nejsou omezeny!!!

Počet účastníku je 14.

První hráč v pořadí rozbalí svůj první booster (začneme základní sadou, pak inkvizice, mortifikátor a jako poslední budeme rozbalovat paradise). Vybere si z něj jednu kartu a pošle booster dál druhému v pořadí. Tento druhý hráč si z boosteru vybere také jednu kartu a pošle booster dál. Takto bude booster kolovat až na posledního vyjde poslední karta z boosteru. Pak bude otvírat svůj booster druhý hráč v pořadí a tak pořád dokola, až budou všechny boostery otevřené a každý hráč bude mít 62 karet k sestavení balíčku.

Bude se hrát ve dvou skupinách (tentokrát Legie vs. Bratrstvo) po sedmi hráčích. Ve skupině bude hrát každý s každým. Nejlepší čtyři ze skupin postupují do čtvrtfinále, dále se pokračuje vyřazovacím způsobem. Hry budou bez časového limitu.

Hry ve skupině se budou hrát do 20 VB, čtvrtfinále na 25 VB, semifinále na 30 VB a finále se bude hrát do 35 VB.

Body do Pražského poháru

Body budou stejně jako v Sealdecku tj. 1 bod za účast, 1 bod za každou odehranou hru, bonus 3 body pro poraženého čtvrtfinalistu, 5 bodů pro poražené semifinalisty, 7 bodů pro poraženého finalistu a 10 bodů pro vítěze

 

 
Vytvořil: padlar, 2011 - 2012