KMENOVÉ VÁLKY

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod telco » 28 led 2010, 13:53

Pravidla hry by se mely vymezit tak jako tak.Trochu jsem znovu prosel ty karty,povzpominal a zmenil jsem nazor na tech 33% . Sice se to zvrhne vesmes na Templare,Soumarsky deck,deck na Posvecene Zapasniky a Mastodontske Handlire a deck na Luteranske Jezdce (nejsilnejsi zatim objevene strategie),ale nebude to zas tak drsne jak jsem myslel a treba po nahoden prijdem i na neco noveho. Nicmene muj nazor na to,ze Homemade bud vsechny nebo nic a ze by se melo odsouhlasit to rozsireni pusobnosti karet i na Stanici,jinak si podle prazskych pravidel nezahraju ani Prumyslak,se rozhodne nemeni ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod herbertwest » 29 led 2010, 13:21

to eMH : Telco má pochopitelně pravdu, Průmyslový komplex a Továrnu by hrát nešlo, protože se může vyložit jako jednu akci do Mužstva a Kohorty.
Jinak můj názor na hraní Homemade, jsem uvedl již dříve.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod jerrychard » 29 led 2010, 13:52

A co zmenit pomet tech karet treba na 25 - 20% Mam porad dojem, ze se pak budou tocit ty samy kmeny
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 29 led 2010, 14:28

Připadám si jak na koňském trhu, každý se snaží uhádat to nej pro sebe.
Všichni tvrdíte jak chcete bojovat a kdesi co si, ale... Teď máte (máme) jedinečnou šanci.
Výběr je o něco slabší než u korporací, ale...
Jde hlavně o to jak se balíček postaví a pak zahraje. Ikdyž dva postaví totež nemusí to být ve finále totéž.
to herb a telco: Nevím proč by to nešlo. Když by bylo mužstvo potažmo kohorta zavřená např. jen pro bojovníky.
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod padlar » 29 led 2010, 15:36

Nechápu, proč by se nemohli hrát Průmyslové komplexy apod. ??? Vždyť mužstvo i kohorta stále existují. Jen se smějí hrát karty s ikonou příslušného kmenu a karty obecné (mimo bojovníků).
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod bigles » 29 led 2010, 15:49

nechme to na těch 33%, nebojím se, že by jsme hráli všichni něco stejného, prostě se z toho snad jeden ročník neposerem ne? já osobně se chystám zase točit balíky jak budu mít chuť, se kterým hrát, a kdyby nešli hrát komplexy, tak mě osobně to žíly netrhá;) nedělejte fňukny a zkuste hrát, i s malou cetkou se dají dělat velké bitvy;))
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod herbertwest » 30 led 2010, 08:07

to eMH a Padlar : Průmyslové komplexy a Továrny by hrát nešlo, protože původní myšlenka byla, že Mužstvo a Kohorta v tomto formátu NEEXISTUJE. Nechme ale hlavní slovo v rozhodování co se hrát bude a nebude organizátorovi tohoto ročníku Ligy:o).
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod telco » 31 led 2010, 09:44

2 eMH: Proc by to neslo? No protoze kdyz se rekne,ze bude jen Stanice,tak kdyz najednou otevres Muzstvo a kohortu pro jeden typ karet,okamzite zacnou dohady,pro co vsechno bude Muzstvo a kohorta dal jeste existovat a skoncime u jeste vetsiho hadani. Osobne vidim daleko vetsi smysl v tom,pro tenhle jediny format takove karty proste dovolit hrat i na Stanici a bude to vyresene a bez hadek ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod bigles » 31 led 2010, 13:05

já hlasuji proti povolení, na planetě zemi jsou prostě některé zdroje už vyčerpány, tak se musí hledat nové;) a pokud nejdou najít, tak bohužel - smůla
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod telco » 01 úno 2010, 09:25

Ac sam nechapu proc,tak mi i tohle reseni pripadne neskonale lepsi,nez povolovat podminene Muzstvo a Kohortu jen proto,ze je nekdo skalni konzervativec a odmita sahnout na texty karet ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron