Herní pravidla

aneb Doomtrooper stále žije.

Re: Herní pravidla

Příspěvekod Martin_ » 28 kvě 2013, 10:42

Tak Amnezii bych uzavřel s tím, že vlastnost "být považován za ..." neovlivňuje. Přijde mi to jako nejsnazší a zároveň přijatelné řešení.

Jinak mě napadla ještě jedna věc s vyvoláváním kouzel. Modelová situace: mám na stole Zuřivou elitní gardu (ovládá Umění předtuchy a exorcismu) a Velkého vyvolavatele (ovládá Umění vyvolávání a manipulace). Můžu Vyvolavatelem zakouzlit Vyvolání kouzla, vytáhnout si Vymítání zranění (Umění exorcismu) a to pak seslat elitní gardou? Podle textu na Vyvolání kouzla si myslím, že tomu nic nebrání a tak bych to taky hrál, ale nevím, jestli už se to nějak neřešilo.
Uživatelský avatar
Martin_
 
Příspěvky: 32
Registrován: 13 dub 2012, 18:30

Re: Herní pravidla

Příspěvekod Martin_ » 24 říj 2013, 21:01

Byli jsme dnes se Zackem a Kubasem potrénovat na turnaj a při hře se vyskytla jedna situace, kterou bych chtěl před turnajem vyjasnit. I s přihlédnutím k anglickému textu chápu kartu Změna oběhu tak, že směr hry se otáčí ihned poté, co skončí kolo hráče, který Změnu oběhu zahrál. Pak tomu ale rozumím tak, že daný hráč neodehraje ihned další kolo, ale další na řadě bude hráč, který hrál před ním. Chápete to stejně?

A k Nemilosrdné účinnosti: pokud ji zahraju na konci svého prvního kola, ihned odehraju své druhé kolo, a tím pádem už můžu sabotovat, i když soupeř třeba ještě neodehrál ani jedno kolo. Je to tak?
Uživatelský avatar
Martin_
 
Příspěvky: 32
Registrován: 13 dub 2012, 18:30

Předchozí

Zpět na Pražská liga 2013

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron