bazar karet:)

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy Doomtrooperu.

bazar karet:)

Příspěvekod bican » 05 kvě 2010, 10:06

Zdravím, má někdo z vás ve sbírce Záludného Alakhaie případně Neposkvrněnou fúrii? Rád bych je koupil, na jazykové mutaci nezáleží, kdo máte, pošlete prosím info a případnou cenu na A-sterix@seznam.cz, díky. upřednostním nabídky s předávkou v Praze
Uživatelský avatar
bican
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 úno 2010, 12:02

Re: bazar karet:)

Příspěvekod roman » 14 kvě 2010, 11:03

mam madarskyho Alakaie...
akorat jsem takovej rozpacitej s tim odprodavanim....na jednu stranu to nema v podstate zadnou hodnotu, takze bych to klido i dal zadaco, na druhou stranu mam uz k tem svym kartickam takovej ten osobni vztah :) Jak vyresit tohle dilema?
Uživatelský avatar
roman
 
Příspěvky: 100
Registrován: 18 úno 2010, 21:40

Re: bazar karet:)

Příspěvekod ITM » 24 kvě 2010, 22:16

Ahojte,

shánim kartu CHCEŠ HRÁT? speciál, sada mortifikator, českou verzi. Nabídky lépe na mail jaroslavcejka@seznam.cz neb sem moc nechodim.

Kdyby jste se ptali, jestli chci hrát já, tak odpověď je, že ani moc ne, mám toho už tak dost, ale chci se někdy v Rytíři stavit :)

Jo a nevim co na tom Aukru blbnete a kupujete Dominika za 6kil ... :D

Čus Jarda
ITM
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2010, 22:31

Re: bazar karet:)

Příspěvekod herbertwest » 24 kvě 2010, 22:28

Jardo neblbni a pojď hrát;o)!
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: bazar karet:)

Příspěvekod bican » 07 črc 2010, 14:30

Zdravím, má někdo z vás ve sbírce protiposádkové granáty a dítě štěstěny, které by byl ochoten prodat? Rád bych je koupil, na jazykové mutaci nezáleží, zahraniční karty budou možná i lepší:) kdo máte, pošlete prosím info a případnou cenu na A-sterix@seznam.cz nebo tady SZ, díky. upřednostním nabídky s předávkou v Praze
Uživatelský avatar
bican
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 úno 2010, 12:02


Zpět na Pražská liga 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron