Pravidla - Pražská liga 2010

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy Doomtrooperu.

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod zack_fosfor » 19 úno 2010, 22:01

a abych nezapoměl:

Hora masa v pohybu: se hraje pouze na zvíře (ne na bojovníka považovaného za zvíře).

Tedy tak jak píše Telco. Pro jistotu to také přidám do pravidel.
Uživatelský avatar
zack_fosfor
 
Příspěvky: 220
Registrován: 08 bře 2009, 21:06

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod 20thExecutive » 20 úno 2010, 13:49

2) moc se neztotoznuji s tim nazorem (protoze Pouziti PPG je aktivace jako 1 akci...jen s tím že to je povazovano za Utocnou - tzn. normalne jednou za kolo, a na konci kola), ale pro PrLi´10 jsem pro. (Nechci se hadat)

ad Hora masa v pohybu! - oki, souhlasim, ze se to da zahrat jenom na KARTU Zvirete. - ale v tom pripade me napada: pokuste se znovu prehodnotit situaci BojovnikPovazovanyZaVozidlo vs Dzungle Venuše...
20thExecutive
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 bře 2009, 17:07

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod bigles » 20 úno 2010, 17:29

to 20:
už to neřeš;) prostě se to tak dohodlo a basta, já např. kvůli tomu musím úplně změnit balík:( radši dojeď a hraj a zkoušej a testuj, ale počítej s tím, že se platí i startovné a pokud nestihneš v limitu odehrát všechny zápasy tak máš smolíka a pro letošní ligu navíc navrhuju penále pro ty kdo neodehrajou všechny zápasy, ještě zvažuju jestli to bude kilo na zápas a nebo deset ran holí, ale můžeš si vybrat jestli je dostaneš do zad nebo na břicho ;)) vykonavatel bude herb, protože je z nás nejnabušenější a já budu počítat, protože jsem největší svině a mám problémy s násobilkou;)
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod 20thExecutive » 20 úno 2010, 17:36

pokud budud nucen dostat "10" ran holí, tak na břicho - záda potřebuju abych se mohl klanět druhým... :-D
ps: můžu si sebou vzít Dýmovnici??? a bude stačit jenom karta??? a bude opravdu souboj ukončen? ;-)
20thExecutive
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 bře 2009, 17:07

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod telco » 20 úno 2010, 18:34

bigles: Mno,to kilo na neodehrany zapas si radsi jeste rozmysli,nekteri lidi(jmenovite treba ja) by to radsi neriskovali,prece jen je pro me letosni rok jedna velka "terra incognita" jak po strane pracovni i vztahove a nahoda je svine,uz se mi podobne shody okolnosti parkrat staly ;-) <br>
Dvacitka: Co sem proboha tahas bojovniky povazovane za vozidlo a Dzungle Venuse? Hora Masa se tyka bonusu,ktere jsou vyhradne a pouze na zviratech. V pripade bojovniku povazovanych za vozidla (a ze jsou celi dva,ze? :-)) nic takoveho nehrozi,takze takovy bojovnik proste do Dzungle Venuse nesmi a pokud se odtud nekdo rozhodne branit,tak ma Vyhlazovac holt smolika ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod 20thExecutive » 20 úno 2010, 19:04

Telco: myslím, že BPZV je víc než dva: Uderna vzdusna, Letec Trevor, Android, BT Grizzly. A kdyz oni vyjedou do Dzungle, TEZKO muzou NEPOUZIVAT vozidlo... Vubec, jak oni muzou POUZIVAT vozidla??? Vidis nekde ty Vozidla prilozeny - treba jako kartu??? Ja ne, takze jim NEJDE a NEMUZES zakazat "pouzivani"...
defacto: Dzungle Venuse ma vliv na VOZIDLO (ne na Bojovnika Povazovaneho Za Vozidlo).
20thExecutive
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 bře 2009, 17:07

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod telco » 22 úno 2010, 10:32

Dvacitka: Ale to se pletes - Dzungle Venuse maji vliv na KAZDE vozidlo,tedy i na bojovniky POVAZOVANE za vozidlo. Tohle se uz odjakmrtva a TopDoomu hralo tak,ze se obrance pred tankem schoval do Dzungle Venuse a Sorry kamo,nekdy priste,neboli souboj skoncil,protoze tam Grizzly nebo UVK nesmeli. Problem je,ze se Dzungle Venuse jinak temer nehrajou,takze tuhle situaci nemuzes videt bezne,nicmene pravidlo,ze by Dzungle Venuse na Bojovniky,povazovane za Vozidla nefungovaly, nidky neexistovalo a bohda existovat nebude.

P.S. Zkracene,zatim jsem tu od tebe slysel akorat rejpani prakticky do vseho a haldy kecu,ale neprisel jsi ani jednou do Knechta na pripravku a pocitam,ze se jako obvykle a na Ligu vubec neobjevis,takze dokud se tohle nezmeni,budu te brat jako nehrajiciho a tve dalsi rejpani a navrhy ignorovat.To jen at mame jasno.
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod roman » 23 úno 2010, 13:50

Zdarek,
chtel bych predhodit k diskusi nekolik drobnosti ohledne kmenovych valek a celkove Paradise lost, protoze drive jsem karty z teto edice moc nehral....

1. soumar + chut valky + bohem
- kdyz utoci jako dve akce, jsou za utocne povazovany obe, nebo jak je to? Konkretne mne zajima kombinace kdyz dam chut valky + bohemko - akce ziskane pomoci bohem pozehnany bych normalne s chuti valky nemohl na utoceni pouzit, ale daly by se pouzit pro utoceni soumarem jako ta druha doplnujici akce? Podobne napr. s velitelskou helmou....pokud bych ji mel vylozenou, dalo by se soumarem bouchnou 2x jako 4 akce?

2. musi byt vsichni v baliku od stejneho kmenu, nebo staci mit proste 30% karet s ikonou kmenu a je to ok?

3. opotrebeni - plati na zvirata? neni to na nem napsane, ale presto bych se rad ujistil :)

4. opusteni ukrytu vs transfer - paklize mam bojovnika na stanici a protivnik v ukrytu a mimo stanici, co musi udelat jako prvni?

5. ukryti + transfer - lze transferovat ukryteho bojovnika?

6. emisari - vzhledem k omezenim kmenovych valek - bude se hrat na transfery, kdyz v podstate nikdo z povolenych bojovniku z ni nesmi dobrovolne odejit? - respektive jak je to s kartou Emisari?

7. kdyz zabiju zvire pridelene bojovnikovi, zrani ho to, jako kdyby mel vozidlo? Co v pripade karty K reznikovi s nim?

8. zajatec - je omezena nebo ne?

Dik a DT zdar;)
Uživatelský avatar
roman
 
Příspěvky: 100
Registrován: 18 úno 2010, 21:40

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod herbertwest » 23 úno 2010, 19:05

1) Na úvod podotýkám, že útok "Přímo na hráče" není to samé co Sabotáž tj. Soumar je v tomto formátu prakticky nepoužitelný. Jinak útok Soumara je jedna útočné akce složené ze dvou obyčejných akcí - tím jsem myslím vysvětlil i ten zbytek otázek :o).
2 ) Ano, od stejného kmene a zároveň musí být splněno pravidlo 33 procent kmene v balíčku.
3) Karta Opotřebení hovoří jasně - NEPLATÍ NA ZVÍŘATA.
4) První je vždy podle pravidel opuštění úkrytu.
5) Je to divné, nicméně dle mého názoru to možné je ( žádné pravidlo tomu neodporuje - jen si nejsem stoprocentně jist, zda k této situaci nevyšel nějaký upravující FAQ ).
6) Jelikož většina lidí souhlasila s tím, že Mužstvo a Kohorta zůstává zachována, transferům za pomocí karet Emisaři či Mistr Valpurgius nic nebrání.
7 ) Ne, nezraní a ani v případě karty k Řezníkovi s ním !
8 ) Zajatec je pochopitelně omezen:o).
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod zack_fosfor » 23 úno 2010, 20:18

Právě jsem mailem odeslal oficiální pozvánku do letošní Ligy... kdyby jí někdo neobdržel tak dejte vědět :)

To Roman: Je to přesně jak píše Herbertwest.
Uživatelský avatar
zack_fosfor
 
Příspěvky: 220
Registrován: 08 bře 2009, 21:06

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron