Pravidla - Pražská liga 2010

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy Doomtrooperu.

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod kach » 06 dub 2010, 11:50

no ja vedel, ze ji v lonske lize proti me nekdo hral vickrat :)

Co Kmenovi Doomtrooperi? Jste pro to je povolit?
Old school [:|]
Uživatelský avatar
kach
 
Příspěvky: 100
Registrován: 09 bře 2009, 13:00

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod herbertwest » 06 dub 2010, 12:08

to Kach : Co je mi známo, tak se domlouvalo, že se hrát nebudou.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod kach » 07 dub 2010, 07:35

Jasne, ale PROC? je jich par, balik na nich postavit nemuzes, ale v kombinaci s Kmeny muzes vyuzit i jine karty a zpestrit tak baliky, ktere jsou momentalne 3 druhy :(.

Navic Cerna legie z Paradise je povolena ... nedava mi to logiku.
Old school [:|]
Uživatelský avatar
kach
 
Příspěvky: 100
Registrován: 09 bře 2009, 13:00

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod telco » 07 dub 2010, 14:36

2 herbertwest: A jedem znovu je omezena uz od TopDoomu,maximalne ze seznamu vypadla,ale co je mi znamo tak nikdy nikde odomezena za celou tu dobu,co se DT hraje,protoze vsichni chapou,jak je ta karta silna a proc to tak je.
2 kach: Osobne bych nejradsi zakazal i Satnicni cmogry,ale nest...povolenim "jakychkoli" Doomptrooperu znova privedes do hry debaty o tom,co s nima udela Stahnete se,jestli to nahodou neprebiji text jejich karty a podobna temata. Jako nevim jak ty,ale ja jsem celkem spokojeny s absenci Dvacitky a jakychkoli zbytecnych diskusi,protoze kdyz uz se nekdy dostanu si zahrat (jako treba zitra),tak si chci zahrat a ne se zacit dohadovat co muzu a nemuzu hrat,protoze tohle vlastne podle nekoho prebiji pravidla,co mame zazita uz buhvijakdlouho,atd....
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod padlar » 07 dub 2010, 19:59

kach: rozdíl je v tom, že z karet Černé legie z Paradise lost se dá (při troše dobré vůle) sestavit hrací balík (tj. aby 33% karet bylo s její ikonou). S Doomtroopery (Ostrovany) se balík sestavit nedá - jsou jich všeho všudy 4 karty. Z toho důvodu jsme se domluvili, že je možnost hrát za staniční legii, jako za další kmen. Podmínkou ale je, aby karty legie měli jen tu její ikonku co je v sadě Paradis Lost.
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod herbertwest » 23 dub 2010, 12:21

Pořád v pravidlech chybí omezení karty A JEDEM ZNOVU.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod bigles » 24 dub 2010, 11:11

dotaz: tak jsem zase po delší době studoval karty paradis lost;) a ...co se týká kmenových válečníků a jejich velitelů, kumulativní účinek velitelů (přidávání bonusů) je stryktně vypsán jen u seržanta luteranů, dle mého selského rozumu tedy nejde např. hrát, že za 2 soldáty komandanty dostane každý "obyčejný" soldát bonus +6 (2x3), ale dostane pouze +3! jestli se to někdo upravovalo a nevím o tom, tak se omlouvám, ale pokud mám pravdu-tak bych nerad kvůli tomu zase projel hru;) dík za odpovědi a názory
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod herbertwest » 24 dub 2010, 21:34

to bigles : Zajímavá a podnětná to myšlenka, ale poněkud to nabourává poslední věta u Soldáta komandanta, která zní : Komandant si nezvyšuje své vlastní hodnoty, ale mohou mu je zvýšit ostatní Komandanti. Je tam množné číslo, což by nasvědčovalo tomu, že se ten bonus od Komandantů násobí a tohle pravidlo bych asi osobně vztahoval na všechny Rasputince...
PS : Né, nehraju za Rasputince takže jim nenadržuji ;o).
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod bigles » 25 dub 2010, 09:30

mě se to nějak nezdá, ostatní velitel mu zase přidá bonus +3, ten si dají navzájem, o tom nemám pochyb, ale snad by tam bylo něco jako "za každého dalšího" apod. ne? množné číslo "jiní" mě nepřijde jako moc kumulativní, i když je to zase slovíčkaření, jako viz objev loni u - úniku o vlásek -
chtělo by to oficiálně rozlousknout, protože mě to připadá jako dost ultimátní schopnost, která se mě nezamlouvá;) pokud to bude ofiko upraveno tak neřeknu ani popel, ale jinak budu rebelovat;))
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Pravidla - Pražská liga 2010

Příspěvekod bigles » 25 dub 2010, 09:37

ps: a buďte nestranní;)
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron