Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod zack_fosfor » 07 pro 2009, 06:21

Souhlas, měli bychom stanovit nějaký pevný termín. Klidně 17.čt nebo 18.pá záleží na Vás já se přidám.

A ohledně nějakého podniku, osobně netušim kam bychom mohli zajít... takže navrhněte příhodné.
Uživatelský avatar
zack_fosfor
 
Příspěvky: 220
Registrován: 08 bře 2009, 21:06

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod padlar » 07 pro 2009, 14:53

Osobně bych volil spíš pátek - 18.12., ale přizpůsobím se většině.

Co se týká místa, kam bychom mohli jít, tak v okolí Florence jsem byl celkem nedávno v Pivovarnickém klubu - http://www.gastroinfo.cz/pivoklub/index ... ntent=uvod. Ale nevím jestli bychom tam uspěli s vínem :-). Další možností v okolí Florence je restaurace U českého lva - http://www.uceskeholva.cz/index.htm. Ale tam jsem byl kdysi dávno, takže nevím, jak to tam vypadá. Solidní restaurace s dobrým jídlem je Palác Aventin. Ten je na Národní třídě - http://www.palacaventin.cz/restaurace.html. Byl jsem tam již hodněkrát, a vždy tam bylo volno.

Na web jsem konečně přidal report a fotografie z ukončení ligy. Ze sealdecku nějaké fotky mám, dám je na web buď ještě dnes, nebo zítra. Pokud někdo nějaké máte, tak mi je pošlete, na web je přidám (jak z ligy, tak ze Sealdecku)
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod bigles » 07 pro 2009, 19:13

jen aby jim nevadilo, kdyby jsme tam mastili karty;) nejlepší by byl nějaký salonek;) ke lvovi chodí fízlové a sem tam - tam aj někdo nechá vybuchnout granát, tak nevím nevím ;)
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod bigles » 07 pro 2009, 19:23

ps: tak jsem si přečetl závěrečný report, kouknul na fotky, posmrkal balíček kapesníků a s uslzenýma očima doufám, že se ještě příští rok setkáme v bojích o galaxii;)
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod kubajz » 08 pro 2009, 10:12

Čautě rošťáci a rošťando!
Omouvám se za minulý týden, ale měl jsem ho strašně nabitej. A bohužel tento týden je skoro stejný, ale ve čtvrtek (kdž vše dobře dopadne) bych měl mít čas a dal bych určitě rád pár her:-) A s tou hospodou tak ten termin 17. -18. je ideální a mužu oba dva dny, tak rozhodnutí nechám na Vás. A s místem kde , tak jak psal padlar pivovarnickej klub je super!!:-) vína mají z Rakvic (osobně jsem navštívil a byl jsem spokojen s touto vinnařskou oblasti) ale hlavně tam bejvá dost narváno:-(což je naprd. Znám v okolí ještě dvě zajmavý hospůdky, ale hodím link jen na Mrtvýho ptáka ( http://www.charlestonrestaurant.cz/index3.htm ), páč do restaurace U Saní (což je ta druhá) by jsme se asi nevešli.Tak dejte vědět jestli se chystáte někdo ve čtvrtek do rytíře (bych tam mohl bejt cca kolem šestý) moc nezlobte a mějte se! hawk ! kubajz
kubajz
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2009, 07:14

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod padlar » 08 pro 2009, 13:26

ve čtvrtek do Rytíře dorazím - viděl bych to také na tu šestou
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod kach » 09 pro 2009, 09:26

se mnou je to ted spatny, vrcholej zakaznicky akce a vsechny debility ohledne vanoc, takze jsem lehce MIA :(
Old school [:|]
Uživatelský avatar
kach
 
Příspěvky: 100
Registrován: 09 bře 2009, 13:00

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod herbertwest » 09 pro 2009, 10:28

Mrtvého ptáka znám velice dobře, už jsem se tam několikrát ( skoro ) opil, víno tam dávají ve džbáncích a to je dost zákeřné:o). Ale na hraní karet při tom pití to není.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod jerrychard » 12 pro 2009, 11:13

Mne čt 17. i pá 18. vyhovují, tak staci rict kde. Ja se v hospach jeste moc nevyznam. Nejlepsi, co znam je tady na Jizaku pri kolejich. Na vyber maji asi z deseti piv, delaji brutalni porce jidla a ceny jsou dobry. mista je taky dost. Jenze to je pres pul Prahy od Florence.
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: Výzva ke hře - prostor k domlouvání zápasů do Ligy

Příspěvekod Figrin » 13 pro 2009, 16:09

V pátek 18.12 mám firemní večírek, takže pro mne přichází v úvahu pouze čtvrtek 17. Vídim to tak, že se sejdeme v Rytíři a pak zkusíme ty hospy, o kterých jste psali, hezky jednu po druhé a uvidíme kde se nám bude nejvíce líbit:)
Figrin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 03 zář 2009, 13:23

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron