Pravidla - Pražská Liga 2009

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod jerrychard » 21 zář 2009, 10:19

Jj, tak nejak jsem to cekal...

Kdyz zajmu policajta, co uz ma u sebe nejakyho z mych chlapu, vrati se mi ten chlap?
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod bigles » 21 zář 2009, 19:03

tím, že ho zajmeš ho nevyřadíš, takže půjde do lochu i se svojí "maminou" aby mu tam nebylo ve sprše smutno;) až ho popravíš tak se jeho "holka" vrátí do mužstva a může se tam s kamarády podělit o své nové zážitky;))
k předchozímu v podstatě souhlasím s kyrysem až na bod 1.) pokud nemá někdo z bojovníků první útok tak si rány vymění současně ne? takže pokud zraníš fízla tak ti ho zajme a ty si pak zase oba můžeš dát do tábora dle předchozího scénaře;))
vaše proti argumenty můžete podat do tří dnů k policejnímu orgánu,
ps: na posledních střelbách jsem měl všechno v černém;)
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod herbertwest » 22 zář 2009, 10:09

padlar : Jo, můžeš zahrát další Zjevné předurčení a když ti ho vyšumí, tak klidně ještě to třetí, co máš na ruce :o).
jerrychard : bod 1) Jsou zajatí oba.
bod 2 ) Úkol je bohužel za akci.
bod 3 ) Jake Kramer má smůlu - to omezení se 4kovou hodnotou je jakoby "nadřazené" tomu co píšou na Kramerovi.
Dále s tím policajtem souhlasím, co napsal bigles.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod kyrys » 22 zář 2009, 10:18

herb: jak by byli zajati oba??
Uživatelský avatar
kyrys
 
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2009, 12:26

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod jerrychard » 22 zář 2009, 12:55

Jeste jedna vec: Serzant Stekajicich pavouku neni osobnost? Na karte to napsany nema
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod herbertwest » 22 zář 2009, 16:53

to Kyrys : To, že by útočící "zajímač" měl přednost se zajetím je pouze tvoje domněnka:o). Nikde to řešeno není. Takže při odpovědi vycházím z toho co je v pravidlech. Moje odpověd oba, byla na variantu, kdy útočí policista a někdo " zajímací" se brání ( za předpokladu, že se oba navzájem zraní ).Pokud se samozřejmě domluvíme, že bude mít útočník přednost jako v případě odpálení min, tak pak to bude jiná;o).
to jerrychard : Vycházej z toho co je na kartě napsáno.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod kyrys » 22 zář 2009, 19:00

jerrychard- pokud na kartě není, že je to osobnost, tak to není osobnost.

Herb: To je Petře blbost :-) Obě karty ( polda i tábor) mají stejný efekt. Která se tedy vyhodnotí dřív? Pokud tábor, tak se nic neděje. Ale pokud polda, tak ten zajme útočícího bojovníka následně je sám uvězněn - maje toho útočícího bojovníka stále "pod sebou". Jenže - proč by se vyhodnocoval polda, tedy obránce, dřív než útočník? Proto se odvolávám na pravidlo platící už u OPM, pokud obě karty mají shodný efekt, má přednost útočník s jejím použitím. Toto jediné řešení mi přijde logické.
Uživatelský avatar
kyrys
 
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2009, 12:26

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod jerrychard » 22 zář 2009, 21:19

Diky, jem mi prislo divny, ze neni osobnost, jelikoz vsichni ostatni ano, ikdyz pridavaji min.

To Kyrys: ja prave souhlasim s tebou. Ono je to i logicky, protoze kdyz toho policajta poliskas, tak ho i odtahnes a nebudes cekat, az te zajme, abys ho pak odtahl
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod zack_fosfor » 22 zář 2009, 21:51

Jerrychard atd.:

Serzant Stekajicich pavouku neni osobnost.

Kdyz zajmu policajta, co uz ma u sebe nejakyho z mych chlapu, vrati se mi ten chlap? Nevrátí, je to přesně tak, jak píše Bigles. :)

1) V případě, že na sebe narazí takovéto podobné speciální schopnosti, tak si myslim bude nejlepší upřednostnit útočícího bojovníka, resp.: hráče ovládajícího útočícího bojovníka (v případě zajateckého tábora).
Tedy již zmíněný policista, Situace: Bauhauský policista útočí na jiného Bauhauského policistu (bez jakýchkoliv modifikátorů) rána se udílí současně tzn.: oba se zraní současně, ale útočící bojovník bude mít přednost v zajmutí. Co vy na to?

2) Přenos souboru: - ano, přidělení úkolu je za 1 akci

3) Jake Kramer - podle mě ne, myslím si, že může získat cokoli bez ohledu na příslušnost, ale stále je omezen hodnotou.

Padlar: Zjevné předurčení: ano, po vyšumění je možné zahrát druhé před doběrem.
Uživatelský avatar
zack_fosfor
 
Příspěvky: 220
Registrován: 08 bře 2009, 21:06

Re: Pravidla - Pražská Liga 2009

Příspěvekod herbertwest » 23 zář 2009, 06:06

to Kyrys : My si nerozumíme:o). Proč tam pleteš bauhauského policistu jako obránce, když jsem mluvil o bauhauském policistovi jako útočníkovi;o)?
to Zack : Pokud budou všichni souhlasit, tak jsem pro - tedy, že útočící "zajímač" mí přednost, před bránícím zajímačem. Pozn. Pak to zanést do našich pravidel.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron