KMENOVÉ VÁLKY

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod jerrychard » 25 led 2010, 15:25

Tech 33% pro kmeny je strasna hovadina...třeba templari maji vsehovsudy 11 karet, z toho 6 bojovniku, když chci namichat vicekaretni balicek, tak musim hrat i cypoviny a strasne moc bojovniku, nechcete tohle pravidlo zrusit? Vzdyt je to nesmysl
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod herbertwest » 25 led 2010, 19:02

Jerrychard : Platilo by něco podobného jako v minulém ročníku Ligy. Rozhřešitel má ikonu Bratrstva - hrát by tedy nešel.
Ty balíčky určitě sestavit jdou, když jsme u těch Templářů - co třeba 4 x Četník, 4 x Setník hordy, 4 x Voják hordy, 4 x Predátorián, 2 x Verounské Žihadlo, 2 x Jižní Evropa...
12 bojovníků není zase až tolik ( samozřejmě v tomto případě by mohla být jen varianta 60 karet v balíčku ).
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod padlar » 25 led 2010, 19:22

sestavil jsem si zatím dva kmenové balíčky a v obou nebyl problém dodržet 33% karet z daného kmenu. Jsem pro jeho zachování.
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 26 led 2010, 06:33

A o to právě jde, aby to nebyl balík jen na speciálky. Takže určitě jsem pro 33 % karet daného kmene.
Z každého kmene se dá zahrát určitě 20 karet (pokud bude mít paklík 60 karet).
Už je to o tom, který speciály dát a který ne.
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod jerrychard » 26 led 2010, 10:08

Jenomze treba u luteranu a pulmesicnych neni problem namichat vicekaretni balik, neni treba se omezovat poctem sedesati karet. Ja obvykle mivam 80 karet a tak deset bojovniku, kteri mi ted budou v poctu dvanacti v sedesatikaretnim baliku akorat smrdet na ruce a vubec si je nepohlidam, protoze proste nesmim. Nevim, jestli me bude bavit hrat balik z bojovniku a dvou vybaveni bez specialek, ktery by to ozivily. Kdyby to bylo alespon nizsi to cislo
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod kyrys » 27 led 2010, 09:47

tak si pořád nestěžuj, všichni máme stejný problém. Když se ti nelíbí templáři, tak hraj za jiný kmen.
Uživatelský avatar
kyrys
 
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2009, 12:26

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod telco » 28 led 2010, 10:21

Panove,koukam tu na ty vase navrhy a trosku mi jde z toho hlava kolem.Kmenove valky bych urcite zkusil,ale uvedomte si,kolik sad vyslo na podporu kmenu a ze timpadem rozhodne nepujde pouzit stejna pravidla jako pro Korporacky!
* Zaprve ad Homemade - neexistuji lepsi nebo horsi Homemade a jakmile se jednou povoli nebo zakazou,tak vsechny,zadna diskriminace jen proto,ze se nekomu libi nektere karty vic nez druhe - to uz bysme rovnou mohli treba delat format na Bratrstvo,s tim ze zakazem vsechny karty z Inkvizice,protoze jsou moc silne a vubec,jeste se mi nelibi tohle kouzlo...a tohle ze je zakazane je kravina....musi tu byt sakra nejaka stabni kultura,ne hosi? ;-)
P.S. Ne ze bych chtel vykazovat nejakou urazenou pychu ohledne Moravskych Homemade nebo neco podobneho,ale pokud by prosla varianta,ze vyradite JEN ceske Homemade a strcite tem nejake vyselektovane karty z Heresy a podobne (ktere zas ja povazuju osobne za divne a prilis silne),tak letos uprimne asi Ligu vynecham,protoze tohle by me vazne nebavilo hrat.
* Zadruhe - nektere kmeny maji ve Stanici opravdu citelne mene karet nebo mene jakkoli hratelnych nez jine.Byl bych pro omezeni karet na obecne a jeden kmen,ale rozhodne ne s pravidlem 33% !
* Zatreti Ostrovany a Cernou Legii klidne muzem vynechat - kdyz KMENY,tak KMENY a ne nejaci privandrovalci ;-)
* Zactvrte bych chtel jasne dat pravidlo,ze obecne veci,co se normalne vykladaji do Muzstva,se muzou pro tenhle format vykladat do Stanice,at muzeme vyuzit treba Tovarny,Komplexy,Zakopove Linie a podobne. Na Morave mame tohle pravidlo davno zavedene,ale tady pro tyhle ucely to povazuju za nezbytnost ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 28 led 2010, 10:38

to Telco : Kdo říká, že nelze hrát továrny, komplexy atd.?
Už jsem pár balíků na kmeny (33%) postavil a je to docela hratelný.
to Kubajz: Jak jsi na tom s překladama? Rád bych si s těma bojovníkama zahrál, ať do ligi či jen tak.
Né, že bych nemohl hrát s s anglickými, ale...
ostatním: Přestaňte si pořád na něco ztěžovat a pojďte si zahrát a uvidíte(uvidíme)
Určitě to bude něco malinko jinýho, nemusíme hrát pořád to samé.:-)
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod telco » 28 led 2010, 11:10

2 eMH: Protoze na takovychto kartach je vetsinou uvedeno "Vylozte do vaseho Muzstva nebo Kohorty" a v praze se zatim striktne dodrzovalo,ze takove karty se nesmeji vykladat do Stanice. na Morave se pro takove pripady uz pred delsi dobou odhlasovalo,ze se do takove vety automaticky pridava "nebo Stanice" a ze karty nebo bojovnici,kteri maji vliv na jine karty nebo bojovniky treba v Muzstvu,rozsiruji svuj vliv rovnez na Stanici.
Jo,postavil jsi par baliku,problem je v tom,abysme neskoncili jen u tech par typu baliku s mensimi upravami a nebylo to zase jako za TopDoomu,kdyz skoro vsichni hrali s mensimi upravami to same,protoze urcite typy baliku byly proste podstatne silnejsi nez jine ;-)
telco
 
Příspěvky: 76
Registrován: 10 bře 2009, 13:00

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 28 led 2010, 13:30

2 Telco : Když se na to díváš takto,...no comment
Chtělo by to se sejít a vymezit si "pravidla hry".
Co se týká mě já bych tam homemady začlenil, alespoň by bylo více možností a větší zábava, ale...na mě nezáleží.
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

PředchozíDalší

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron