KMENOVÉ VÁLKY

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 14 led 2010, 08:50

Ahoj všem!
Navrhuji " kmenové války" jako nový formát pro Pražskou ligu 2010.
Pokud vím ještě se samotná stanice nehrála.
Z mého pohledu je to zase něco jiného a možnost zahrát i jiné bojovníky, jde o to jestli povolit i "homemady" karty, jestli dodržíme 33 % karet jednoho kmene jako v korporačkách, zda-li se povolí dva kmeny,...
Chtěl bych, abyste se nad tím zamysleli, vyjádřili... a hlavě už se probuďte a přestaňte dělat mrtvé brouky. :-)
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod bigles » 14 led 2010, 13:24

nazdar, já jsem pro;)
hlavně jsem s paradiskou nikdy moc nehrál, takže to rád vyzkouším, osobně bych asi hlasoval pro dva kmeny, moc kombinací a bojovníků v kmeni nevydali, jsem i pro ty šeské homemady tam, ale moc bojovníků pro kmeny není ne? a ostrovany tím pádem asi nepovolovat,což?
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod jerrychard » 14 led 2010, 20:38

Jako ja bych spis povolil i ostrovany a ty legionare. Rozhodne bych nepovoloval homedy, pac tam jsou nektery karty nechutne naboostovany. Pro kmeny bych byl jen pro jeden, at je to takovy, ze se tahaji i sitky :)
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod herbertwest » 15 led 2010, 12:59

"Homemade" bych rozhodně nepovoloval, jak uvedl J. několik karet z nich je až moc silných...
Pokud by byly povoleny dva kmeny vznikaly by až příliš silné kombinace viz. Luteráni a Templáři - tj. jsem proto, aby se hrál jen jeden kmen. Co se týče toho pravidla 33 procent karet od daného kmenu v balíčku, asi bych to nechal.
Pozn.: Byl bych zkušebně v tomto formátu pro ZÁKAZ PŘEŠKOLENÍ. Tahle karta rozhodla až příliš mnoho her.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod padlar » 17 led 2010, 21:52

Osobně bych byl pro tuto variantu všema deseti. Ale bych bych pro to, hrát vždy jen za jeden kmen, s tím že ostrovany a legionáře z Paradise lost bych vynechal. Homemade sady bych také nepovoloval. Co se týče Přeškolení. Tak je mi to v podstatě jedno, jestli bude povolené nebo ne. Pár her mi tato karta vyhrála, ale pár jsem díky ní také prohrál, takže je mi to jedno.
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 18 led 2010, 06:02

Já jsem pro zachování stejných pravidel jako v korporačkách: jen jeden kmen - jelikož i v základních pravidlech je, "že na stejné stanici mohou být bojovníci pouze jednoho kmene", 33 % karet s ikonou jednoho kmene - pro větší množství "bojů", karty s obecnou ikonou ( vyjma bojovníků ), "homade cards" bych asi nepovolil ( možná případně bych dovolil 1x od každé osobnosti i neosobnosti - pro přece jenom větší variabilitu), přeškolení bych nezakazoval - stejná možnost hrát či nehrát pro všechny , černé legionáře + ostrovany a karty s jinou ikonou než je daný kmen a není obecná ( vybavení a speciály ) bych já osobně zakázal
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod bigles » 18 led 2010, 17:41

tak souhlas, jeden kmen, bez ostrovanů a legie, bez homemade, na 33% a přeškolení klidně můžem zakázat, ať se konečně víc bojuje;) což?
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod kubajz » 18 led 2010, 22:15

Táák a já se tedy konečně taky přidám do této diskuze!:-)
No kde začít? S pravidlem 33% souhlasim, hrál bych jen jeden kmen a pravidla bych nechal stejný jako jsme hráli teď. Legii a bratrstvo nebrat!V korporačkách bez nich byla taky sranda:-)
A teď k těm sadám. Jestli za homemade považujete to co jsem stáhnul na těchto stránkách ( http://www.mutantpedia.com/eng/Inedite.html - odkaz czech cards CZH),tak ty bych do toho netahal,přijdou mi tam některé karty opravdu moc silné. Ale ! jak už jsem se zmiňoval některým z vás ,snažim se překládat nějaké sady (Heresy, Corp Wars, apod. - ukázka překladu zde - http://czubka23.rajce.idnes.cz/1._-_HERESY/ ) a vybral jsem z těchto sad karty,které by jsem byl ochoten přeložit a které si myslim, že nejsou tak silné a byli by i hratelné, prozatím přikládám odkaz na bojovníky ( http://czubka23.rajce.idnes.cz/warriors/ )kdo umí alespoň trochu anglicky může zhodnotit, a pro ty co anglicky neuměj se to pokusim přeložit do konce ledna.
Když se podívate na počet bojovníků jednotlivejch kmenů z paradaise lostu,tak jich není mnoho cca kolem 8 každý kmen. A tyto karty bojovníků by mohli zpestřit herní možnosti.
pak tam jsou jeste neaky speciálky, relikvie, zvířátka a vybavení....
tak co na to říkáte?
kubajz
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2009, 07:14

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod eMH » 19 led 2010, 06:44

Pokud by Kubajz přeložil bojovníky, případně vybavení nebo je-li tam nějaké opevnění proč by ne? Já jsem pro. Byla by alespoň větší pestrost a variabilita. Co třeba...Amnézie

to Kubajz: Jen do toho, už se těším. Vypadá to dobře. :-)
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: KMENOVÉ VÁLKY

Příspěvekod bigles » 19 led 2010, 19:13

super kubajz;) kdybych uměl lépe anglicky tak bych dal ruku k dílu, takhle jen tleskám;) pokud by se to stihlo přeložit tak by se snad mohli zapojit do kmenových válek
Uživatelský avatar
bigles
 
Příspěvky: 276
Registrován: 09 bře 2009, 18:56

Další

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron