Pražská liga - Jedinečný balík

Diskuzní fórum k letošnímu ročníku Pražské ligy v Doomtrooperu

Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod kach » 16 říj 2009, 08:21

Jak byste se tvářili na nápad, udělat v rámci pražské ligy soutěž o nej Jedinečný balík - tzn. karta v balíku může být jen jednou. Omezený a zakázaný by se případně domluvili, až potom, co by se pár lidí přihlásilo k účasti... Šel by do toho někdo?
PS. Já vám dám administrativní balíčky :)
Old school [:|]
Uživatelský avatar
kach
 
Příspěvky: 100
Registrován: 09 bře 2009, 13:00

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod herbertwest » 17 říj 2009, 10:32

Určitě dobrý nápad, ale počkal bych až po skončení letošního ročníku LIgy tj. někdy v prosinci či lednu...A co se týče zakázaných karet, jelikož jsem zastánce toho, aby se hrálo s co největším počtem karet, byl bych pro dost neobvyklé řešení, ale zase by to mělo trochu větší šmrnc - zakázaného by nebylo nic:o). Tedy přesněji řečeno ( napsáno ), zůstaly by zakázané pouze ty karty, které jsou určené do týmové hry.
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod zack_fosfor » 17 říj 2009, 18:48

Za sebe mohu říct, že je to jeden z formátů, který bychom mohli hrát příští ročník ligy. Tudíž i případnou soutěž o takovýto nejlepší balík bych směřoval až na příští rok, ale abychom to mohli testovat tak postavim balík jak píše Herb: všechny zakázaný = omezený, omezený = omezený, povolený = omezený, tedy je možné použít jakoukoliv kartu, ale pouze 1.
Uživatelský avatar
zack_fosfor
 
Příspěvky: 220
Registrován: 08 bře 2009, 21:06

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod kyrys » 17 říj 2009, 19:07

jako formát na turnaj mi to přijde jako výborný nápad, ale ehm, fakt VŠECHNY karty povolit? Mám na mysli hlavně sviňárny typu temná zhouba, podfuk korporací a koneckonců i nespoutanou golgotu.
Uživatelský avatar
kyrys
 
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2009, 12:26

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod kyrys » 17 říj 2009, 19:13

Jinak na posledním hraní padl ještě jeden návrh na další turnaj - přenést princip korporačních válek na kmeny ze stanice, jsou sice jen čtyři, ale dát se hrá za každý z nich (vyzkoušeno).
Uživatelský avatar
kyrys
 
Příspěvky: 79
Registrován: 09 bře 2009, 12:26

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod herbertwest » 18 říj 2009, 09:52

Zack : Myslel jsem si to, že to bude jedno z možných řešení pro příští rok.
Kyrys : Je to riziko, máš pravdu - i ty karty ( kouzla ) co vyřazují protivníkovy karty z ruky budou nepříjemné - a to nepočítám Vyvolání kouzla + Velkou věštbu s Držitelem umění, ale všechno je v balíčku jen jednou a tyhle kouzla se dají odrazit Reflexí či zrušit Magickým šumem. S určitými kouzly by byla vypečená relikvie Jestřáb poutníků či bude dobrá relikvie Maska vestálek, ale u výčtu nepříjemných karet by jsme mohli pokračovat ještě hodinu, že ? :o). Je to na zvážení, bylo by to ale zase trošku něco jiného, no...
Uživatelský avatar
herbertwest
 
Příspěvky: 268
Registrován: 09 bře 2009, 09:02

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod eMH » 19 říj 2009, 06:16

Ahoj ahoj ahoj!
Myslím, že to není špatný nápad. Určitě by to mohlo stát za to. V takovém formátu by mohl vyhrát kdokoli s čímkoliv. Co se týček toho co zakázat by se ukázalo.
Určitě jsem pro.
PS: Třeba půjde nějaký administrační balít postavit i tak. :-)
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod padlar » 19 říj 2009, 13:35

osobně se mi na příští rok líbí to co psal kyrys - přenést princip korporačních válek na kmeny ze stanice
jedineční balík je ale také dobrý nápad, mohli bychom to vyzkoušet koncem roku, když už bude mít většina lidí všechny hry odehrány.
Uživatelský avatar
padlar
Administrátor
 
Příspěvky: 173
Registrován: 08 bře 2009, 16:28

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod jerrychard » 24 říj 2009, 11:58

Jo, taky se mi ten napad libi. Ale fakt nevim s tema zakazanyma...ty bych asi nepovoloval.
Ti kmenovi jsou taky narez.
A rad bych se jeste pripomenul s tema tymovkama, taky se to zvazovalo :)
Uživatelský avatar
jerrychard
 
Příspěvky: 66
Registrován: 15 zář 2009, 20:43

Re: Pražská liga - Jedinečný balík

Příspěvekod eMH » 19 lis 2009, 08:57

Co takhle odehrát do ligy s každým dva zápasy jako teď, jenže jednou s jediněčným balíkem a druhou hru s každým třeba ve staničním formátu.
Co se týká soutěže tak proč by ne, po odehraných zápasech s každým by se vidělo, který balík je nej.
to Kachlík: Tu poznámku jsem radši neviděl.:-)
Uživatelský avatar
eMH
 
Příspěvky: 140
Registrován: 10 bře 2009, 07:03

Další

Zpět na Pražská liga 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron