DOOMTROOPER
v Praze

"Vše začalo v temné prázdnotě. Osvobodili jsme se od pekla, které jsme na Zemi vytvořili. Ale svoboda nás přišla draho.
Slabí a chudí padli za oběť korporacím, které vládly Sluneční soustavě.
Hnány svou chtivostí si tyto korporace činily nárok na desátou planetu a probudili spící příšeru – jejíž jméno budiž navždy prokleto.
Tak na nás sestoupila Černá legie a s řevem nám nesla smrt a zkázu.
Přišel čas přemoci svůj strach a postavit se vlně černé symetrie.
Přišel čas hrdinů."

Tak s tímto sloganem vstoupil v dávných letech do České republiky svět Mutant Chronicles a s ním i karetní hra Doomtrooper. Přes spoustu let, které od té doby uplynuly, se nám daří tuto skvělou hru v Praze (a blízkém okolí) držet naživu. Pravda, není nás mnoho, ale Doomtrooper chodíme hrát vcelku pravidelně. Takže pokud máte zájem si Doomtrooper zahrát tak neváhejte a kontaktujte někoho z nás, nebo se na nás přijďte rovnou podívat (a případně si rovnou i zahrát).

Pražský pohár
v Doomtrooperu

S příchodem nového roku začíná i letos pomalu ale jistě startovat i nový ročník Pražského poháru v Doomtrooperu. Jedná se o celoroční turnaj hraný, s letní přestávkou, od února do listopadu.

Letošní ročník poháru se ponese v duchu tzv. jedinečných balíčků, ve kterých se může každá karta vyskytovat maximálně jednou. Po Korporačních válkách z roku 2009 a Kmenových válkách z minulého roku to bude docela velká změna, takže uvidíme, jak se osvědčí.

Pokud se budete chtít letošního poháru v Doomtrooperu zůčastnit nebo si i jen pro zábavu Doomtrooper zahrát, tak stačí jen málo - pročíst si informace na odkazu níže, domluvit se s organizátorem a zajít za námi na jeden s našich srazů, které se konají každý druhý čtvrtek v herně Černý rytíř.

Důležité aktuality:

Slavnostní ukončení: 26.11.2011 (při Golgotha cupu)
Poslední ofi. sraz: 24.11.2011 v 17:30

Jednorázové turnaje
v Doomtrooperu

Pokud vás neláká účast na dlouhodobé soutěži tak je zde možnost účasti na některém z jednorázových turnajů letošního roku.

První dva turnaje letošího roku jsou již za námi. Prvním byl již tradiční Sealdeck, na který v červenci uspěšně navázal Boosterdraft.

Třetím a asi i posledním turnajem letošího roku je kvapem se blížící listopadový Golgotha cup. Oproti sealdecku půjde o klasický turnaj s předem připravenými hracími balíčky.

Pokud máte zájem se tohoto turnaje zůčastnit tak vám stačí domluvit se s organizátorem a postavit si balíček podle pravidel uvedených na odkazu níže.

Důležité aktuality:

Golgotha cup: 26.11.2011 od 12:00, herna Outpost
Boosterdraft: 23.7.2011 od 10:00, herna Outpost

 
Vytvořil: padlar, 2011 - 2012